Spotkanie warsztatowe połączone z degustacją herbat

W piątek 26 maja przypada jedno z najpiękniejszych świąt w kalendarzu Dzień Mamy.

Z tej okazji Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Radzyniu Chełmińskim zaprosiła wszystkie mamy na wyjątkowe spotkanie warsztatowe połączone z degustacją kilku rodzajów herbat. Była też prelekcja na temat zbierania, suszenia i przechowywania ziół oraz ich właściwości zdrowotnych, którą przeprowadziła certyfikowana zielarka i fitoterapeutka Pani Emilia Wysocka-Stankiewicz z Ziołowe Uroczysko. Spotkanie wyjątkowe, herbatki nie tylko smakowały ale też wprawiały w dobry nastrój, koiły serce, poprawiały trawienie, „dbały” o równowagę hormonalną, „przenosiły na kwitnące łąki” i zbliżały do natury. Dziękuję Paniom i Łukaszowi za przybycie, Pani Emilia Wysocka-Stankiewicz za wyjątkowe spotkanie, cenne informacje o ziołach, wyjątkowy pokaz i przepyszne herbatki. Pozdrawiam serdecznie Justyna Rosada i życzę Wszystkim dużo zdrowia i jak najwięcej tak miłych i wyjątkowych spotkań przy zdrowotnych herbatkach jak wczorajsze w naszej bibliotece.