Spotkanie z teatrzykiem Kamishibai

Dzisiejsze nasze debiutanckie spotkanie z teatrzykiem Kamishibai. Tym razem dzieci z przedszkola – grupa Sowa – mogły obejrzeć po raz pierwszy w naszej bibliotece obrazkowy teatrzyk wywodzący się z Japonii – teatrzyk Kamishibai. Na nasze zaproszenie przyjechała Pani Ania z biblioteki w Grucie i przedstawiała nam sztukę pt. „Wierna miłość Klepetana i Maleny, która nie może latać”. Były również rozmowy o tym, w jaki sposób możemy zatroszczyć się o nasze środowisko podczas codziennych czynności, kreatywne zabawy uczące dzieci prawidłowej segregacji odpadów oraz mnóstwo innych aktywności. Dziękujemy Pani Anna Fabrykiewicz za ogromna dawkę pozytywnej energii, dzieciom za aktywny udział w dzisiejszym spotkaniu, pani Małgorzata Żuchowska za przybycie.

Zapraszamy kolejne grupy dzieci z przedszkola do naszej biblioteki