Noc Bibliotek

Tegoroczna „Noc Bibliotek” w naszej bibliotece z powodu pandemii przybrała zupełnie inną formę niż w latach ubiegłych. Przełożyliśmy warsztaty świec żelowych, klimatyczne spotkanie z czytelnikami oraz wernisaż wystawy „Jak czytamy w poszczególnych porach roku” -przenieśliśmy ją po części do przestrzeni wirtualnej. W możliwie najbliższym czasie, kiedy tylko sytuacja nam na to pozwoli zrealizujemy z Państwem zamierzone cele zapraszając do tradycyjnego udziału w wydarzeniach organizowanych przez naszą placówkę. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji, którą przygotowaliśmy w ramach VI akcji Nocy Bibliotek – obrazującej jak pory roku wpływają na preferencje czytelnicze – jaką literaturę wypożyczamy i kto najwięcej wypożycza. Co ciekawe badanie przeprowadzone na podstawie czytelnictwa radzyńskiej biblioteki. Jednocześnie zachęcamy do czytania – oferując mnóstwo ciekawej literatury.

Attachments