Najaktywniejsi czytelnicy roku szkolnego 2019/2020

Drogie dzieci, droga młodzieży
W związku z zakończeniem roku szkolnego chcielibyśmy tradycyjnie – jak co roku nagrodzić tych z Was, którzy najaktywniej wypożyczali książki z naszej biblioteki. Jest nam niezmiernie miło, że z roku na rok jest Was coraz więcej, że odwiedzacie nas coraz częściej, i że dzięki Wam odnotowujemy wzrost czytelnictwa. Gratulujemy Wam bardzo serdecznie i zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do siedziby naszej placówki. Najaktywniejsi czytelnicy roku szkolnego 2019/2020 to:
Magdalena Grzybowska
Nadia Kopeć
Blanka Kopeć
Róża Kopocińska
Zosia Kopocińska
Blanka Winiarczyk
Karol Winiarczyk
Igor Kędzia
Zuzanna Budzich
Liliana Bembenek
Aleksandra Żyła
Zosia Żyła
Julia Romanowska
Michalinka Wójcicka
Halinka Wójcicka
Milena Ciszewska
Julia Głogowska
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy Wam zdrowego letniego wypoczynku z książką – bo jak zapewne wszyscy wiecie – książka to najlepszy przyjaciel na świecie, który zapewnia spokojniejszy dzień, wieczór i noc. Pozdrawiamy bardzo serdecznie wszystkich naszych czytelników i zapraszamy do biblioteki