Święto Plonów

Podczas tegorocznego Święta Plonów w Radzyniu Chełmińskim na scenie wystąpił kabaret Jurki, zespół Yaka Band, GrzeHoo oraz zespół Hit. Stoiska z tradycyjnymi potrawami oraz wieńce dożynkowe zostały przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Zielnowa, Rywałdu, Starej Rudy oraz Gołębiewa, Sołectwo Zakrzewo, Sołectwo oraz Koło Gospodyń Wiejskich Czeczewo. Tradycyjnie stoisko z pieczywem przygotowali Państwo Sowińscy – gdzie częstowano chlebem ze smalcem i ogórkiem. Ponadto przepysznego jedzonka spróbować można było przy stoisku LGD Vistula, dla uczestników dożynek były również darmowe kiełbaski z grilla. Cóż jeszcze – pokazy carvingu, ratownictwa medycznego, wystawa ciągników Kubota, oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wystawcom, sponsorom, Kołom Gospodyń Wiejskich, Sołectwom i Stowarzyszeniom dzięki którym mogliśmy smakować przepysznych potraw, podziwiać piękno polskiej wsi oraz brać udział w loteriach wygrywając cenne nagrody.