Święto plonów

A oto nasza relacja z tegorocznego Święta Plonów. Na scenie wystąpił kabaret Formacja Chatelet oraz Łukasz Zagrobelny. Stoiska oraz wieńce dożynkowe zostały przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z Zielnowa, Rywałdu i Starej Rudy, Stowarzyszenie Aktywna Wieś w Zielnowie, Sołectwo Zakrzewo oraz Sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich Czeczewo. Nie zabrakło również pysznego pieczywa i stoiska przygotowanego przez piekarnię Państwa Sowińskich. Cóż jeszcze – pokazy carvingu, wystawa ciągników Kubota, pokazy ratownictwa medycznego, występ cheerladerek oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wystawcom, sponsorom, Kołom Gospodyń Wiejskich, Sołectwom i Stowarzyszeniom dzięki którym mogliśmy smakować przepysznych potraw oraz podziwiać piękno polskiej wsi.

« z 2 »